Duszpasterze » Wikariusze

1. ks. Edward Zawada /25.06.1952 – 24.10.1956/.

Zmarły 18.01.1992 roku, pochowany w Popielewie.

 

2. ks. Józef Pałka /23.10.1956 – 20.08.1958/.
 

3. ks. Stanisław Pecnik /01.08.1958 – 28.10.1959/.

Zmarły 13.03.1993 roku, pochowany w Żukowie koło Sławna.

 

4. ks. Franciszek Smagoń /31.01.1959 – 09.12.1960/.


5. ks. Tadeusz Jaszkiewicz /? – 12.06.1961/.
 

6. ks. Mieczysław Gruchała /09.12.1960 – 03.07.1961/.

Zmarły 09.12.1995 roku, pochowany w Mieszałkach.

 

7. ks. Julian Mizera /12.11.1960 – 29.07.1961/.
 

8. ks. Ryszard Teinert /01.07.1961 – 01.08.1962/.
 

9. ks. Zbigniew Nowak /22.08.1961 – 21.03.1964/.
 

10. ks. Andrzej Ruta /09.07.1962 – 31.10.1963/.
 

11. ks. Stanisław Fortuński /? – 01.01.1965/.


12. ks. Stanisław Szuba /01.07.1963 – 24.08.1966/.

Zmarły 21.08.2014 roku, pochowany w Starej Wsi koło Brzozowa.

 

13. ks. Ryszard Czarnecki /20.06.1964 – 06.06.1966/.
 

14. ks. Edward Różański /20.06.1966 – 01.07.1969/.
 

15. ks. Jerzy Pindel /01.09.1966 – 01.07.1969/.
 

16. ks. Henryk Pastuszka /01.07.1969 – 21.06.1971/.
 

17. ks. Roman Harmaciński /01.07.1969 – 01.07.1971/.
 

18. ks. Czesław Lachowicz /21.06.1971 – 14.09.1971/.
 

19. ks. Czesław Strączyński /01.07.1971 – 01.07.1973/.
 

20. ks. Józef Czerkies /14.09.1971 – 01.07.1972/.

Zmarły 01.01.1982 roku, pochowany w Duninowie.

 

21. ks. Kazimierz Krzemiński /01.07.1973 – 01.07.1974/.

Zmarły 20.05.2014 roku, pochowany w Leśnej Podlaskiej.

 

22. ks. Władysław Nowicki /? – 31.05.1976/.
 

23. ks. Marian Kopeć /21.06.1976 – ?/.
 

24. ks. Ryszard Pacholec /1.15.1980 – 14.08.1982/.
 

25. ks. Marian Szałecki /30.08.1982 – ?/.
 

26. ks. Józef Chmura /06.09.1983 – 20.01.1984/.
 

27. ks. Mieczysław Dzikowski /27.08.1992 – 24.08.1995/.
 

28. ks. Piotr Kaczmarek /25.08.1995 – 23.08.1999/.
 

29. ks. Wojciech Budziński /27.08.1999 – 28.08.2001/.


30. ks. Bogdan Wójcik /29.08.2001 – 30.06.2003/.


31. ks. Krystian Gomułka /28.08.2003 – ?/.


32. ks. Piotr Kozłowski /28.08.2009 – 26.08.2011/.


33. ks. Marcin Gajowniczek /27.08.2011 – 24.08.2012/.


34. ks. Hubert Smołkowicz /25.08.2012 – 31.07.2014/.


35. ks. Sebastian Kolasa /25.08.2014 – 26.10.2015/.

 

36. ks. Konrad Rogala /09.11.2015 -17.12.2016/

 

37. ks. Adam Pałka /26.09.2017 -